OBECNIE PRACUJEMY NAD KOLEJNĄ INWESTYCJĄ MAGAZYNOWĄ W SWARZĘDZU O POWIERZCHNI 38 TYŚ M2

Projekt Gliwice

Nasza Praca: Montaż Dachów w Projekcie Nieruchomości TBS Gliwice

Chcieliśmy podzielić się z Wami naszym najnowszym projektem, w ramach którego mieliśmy zaszczyt pracować jako podwykonawca. Nasza rola w tym projekcie skoncentrowała się na montażu dachów, które są nie tylko elementem ochrony, ale także kluczowym aspektem komfortu i efektywności energetycznej w każdym budynku. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą rolą w tym projekcie!

Cztery dachy budynków TBS Gliwice 2023

Montaż Dachów: Ochrona i Komfort

Choć nasza praca koncentrowała się wyłącznie na montażu dachów, to zdajemy sobie sprawę z ich kluczowego znaczenia. Dachy w każdym budynku pełnią istotną rolę w zapewnieniu ochrony przed czynnikami atmosferycznymi i utrzymaniu odpowiednich warunków wewnętrznych.

4 budynki mieszkalne w Gliwicach, budowa

Budowa TBS Gliwice

Termoizolacja na Dachu: Oszczędność Energii

W naszych pracach montażowych zwracaliśmy szczególną uwagę na termoizolację dachów. Dzięki niej, wnętrza budynków są chronione przed utratą ciepła zimą oraz przed nadmiernym nagrzewaniem się latem. To przekłada się na niższe rachunki za energię i wyższy komfort życia mieszkańców.

Hydroizolacja na Dachu: Ochrona przed Wilgocią

Oprócz termoizolacji, nasza praca obejmowała również montaż hydroizolacji na dachach. To rozwiązanie, które zapewnia, że wilgoć nie dostaje się do wnętrza budynku, chroniąc go przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wody.

Współpraca i Realizacja Projektu

Nasza rola jako podwykonawcy była częścią większej współpracy nad projektem nieruchomości TBS. Pracowaliśmy z zespołem, który dbał o to, aby każdy element budowy spełnił najwyższe standardy jakości i efektywności energetycznej.

Zrealizowano 90%

Zaawansowanie realizacji

Działania z Odpowiedzialnością Ekologiczną

Jako firma zawsze dążymy do działań zgodnych z zasadami ekologii. W tym projekcie również stosowaliśmy materiały przyjazne dla środowiska, dbając o minimalizację wpływu na naszą planetę.

Podsumowanie: Nasza Rola w Projekcie Nieruchomości TBS

Montaż dachów w projekcie nieruchomości TBS to była nasza specjalność. Dzięki naszej pracy, te budynki już niedługo będą gotowe, by zapewnić mieszkańcom nie tylko ochronę, ale także komfort życia i oszczędność energii. To dla nas wyjątkowe doświadczenie, które pokazuje, że nawet w specjalistycznej roli podwykonawcy można wpłynąć na jakość całego projektu.

Zobacz inne nasze projekty

Projekt Swarzędz

Projekt Błonie

 

Nasze realizacje

Serwis

CSR