Aktualnie realizujemy prace dekarskie na obiekcie logistycznym o powierzchni ok. 40 tyś. m2; Aktualnie pracujemy nad obiektem przemysłowym o powierzchni 50 tyś. m2; Finalizujemy podpisanie umowy o wykonawstwo hali produkcyjnej o powierzchni 80 tyś. M2; Wspieramy fundację Cancer Fighters i spełniamy marzenia podopiecznych gliwickiej Onkologii;

CSR

Społeczna odpowiedzialność biznesu to ważny element działań MK DACH SYSTEM. Nasza strategia w tym zakresie zawsze zaczyna się od troski o naszych pracowników, by zapewnić im adekwatne wynagrodzenie i bezpieczne warunki pracy podczas wykonywania zleceń na wysokościach.

Nasza odpowiedzialność to również dbanie o relacje z Klientami oraz szerokie zaangażowanie społeczne, w tym także proekologiczne. Nieustannie dokształcamy się w tym obszarze, aby działania z zakresu CSR były jak najbardziej rzetelne i pozwalały na wzrost naszej firmy, bez jednoczesnej szkody dla środowiska.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o krokach podejmowanych w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, zachęcamy do kontaktu.

Organizujemy działania na rzecz realizacji marzenia jednego z dzieci poprzez współpracę z Cancer Fighters.