OBECNIE PRACUJEMY NAD KOLEJNĄ INWESTYCJĄ MAGAZYNOWĄ W SWARZĘDZU O POWIERZCHNI 38 TYŚ M2

Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym pracownikom wykonywać również kompleksowe usługi serwisowe. Podejmujemy się przede wszystkim napraw dachów płaskich oraz ich obróbki. Zajmujemy się również ich konserwacją, przeglądami w ramach umów serwisowych i gwarancyjnych, naprawą wszelkich usterek i odśnieżaniem dachów płaskich. Wykonujemy także usługi w zakresie uszczelniania przejść dachowych oraz wykonawstwa połaci na obiektach mniejszych, aniżeli hale.

Brygada wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników jest gwarantem rzetelnej oraz terminowej obsługi w zakresie serwisowania. W ramach wysokich standardów obowiązujących w naszej firmie, dział serwisu przeprowadza również wewnętrzne odbiory techniczne naszych realizacji. Dla naszych Klientów to gwarancja, że każde zlecenie wykonywane jest z dbałością o detale i z profesjonalnym podejściem.

Dlaczego warto powierzyć nam serwisowanie dachów płaskich?

  • Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie tworzenia tego typu konstrukcji, wiemy więc, jak prawidłowo je naprawiać i jak upewniać się, że będą wytrzymałe.
  • Działamy także jako sprzedawca artykułów budowlanych i dlatego też jesteśmy w stanie szybko dokonać niezbędnych napraw, bez długiego czasu oczekiwania na dostawę materiałów.
  • Dbamy o detale i po każdej usłudze dokładnie sprawdzamy jakość jej wykonania.

Jeśli szukają Państwo firmy wykonującej tego typu zlecenia, serdecznie zachęcamy do kontaktu.