Aktualnie realizujemy prace dekarskie na obiekcie logistycznym o powierzchni ok. 40 tyś. m2; Aktualnie pracujemy nad obiektem przemysłowym o powierzchni 50 tyś. m2; Finalizujemy podpisanie umowy o wykonawstwo hali produkcyjnej o powierzchni 80 tyś. M2; Wspieramy fundację Cancer Fighters i spełniamy marzenia podopiecznych gliwickiej Onkologii;
Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym pracownikom wykonywać również kompleksowe usługi serwisowe. Podejmujemy się przede wszystkim napraw dachów płaskich oraz ich obróbki. Zajmujemy się również ich konserwacją, przeglądami w ramach umów serwisowych i gwarancyjnych, naprawą wszelkich usterek i odśnieżaniem dachów płaskich. Wykonujemy także usługi w zakresie uszczelniania przejść dachowych oraz wykonawstwa połaci na obiektach mniejszych, anieli hale.

Brygada wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników jest gwarantem rzetelnej oraz terminowej obsługi w zakresie serwisowania. W ramach wysokich standardów obowiązujących w naszej firmie, dział serwisu przeprowadza również wewnętrzne odbiory techniczne naszych realizacji. Dla naszych Klientów to gwarancja, że każde zlecenie wykonywane jest z dbałością o detale i z profesjonalnym podejściem.

Dlaczego warto powierzyć nam serwisowanie dachów płaskich?

  • Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie tworzenia tego typu konstrukcji, wiemy więc, jak prawidłowo je naprawiać i jak upewniać się, że będą wytrzymałe.

  • Działamy także jako sprzedawca artykułów budowlanych i dlatego też jesteśmy w stanie szybko dokonać niezbędnych napraw, bez długiego czasu oczekiwania na dostawę materiałów.

  • Dbamy o detale i po każdej usłudze dokładnie sprawdzamy jakość jej wykonania.


Jeśli szukają Państwo firmy wykonującej tego typu zlecenia, serdecznie zachęcamy do kontaktu.