OBECNIE PRACUJEMY NAD KOLEJNĄ INWESTYCJĄ MAGAZYNOWĄ W SWARZĘDZU O POWIERZCHNI 38 TYŚ M2

Nasza oferta obejmuje wykonawstwo termo- i hydroizolacji na różnych typach dachów płaskich. Mamy doświadczenie w pokryciach dachów pochyłych, pionowych oraz o nietypowych kształtach. Stosowane przez nas membrany PVC mogą być używane jako powłoka wodoszczelna na budynkach nowych, jak również przy remontach różnego rodzaju istniejących pokryć dachowych.

Wykonujemy montaże na obiektach o różnych przeznaczeniach, w tym na:

  • halach magazynowych,
  • halach przemysłowych,
  • centrach handlowych,
  • halach sportowych i rekreacyjnych,
  • stacjach paliw.

W nasz zakres usług wchodzą czynności od doradztwa w zakresie technologii, przez wycenę, aż po dostawę materiałów i montaż. Dodatkowo w ramach kontroli jakości, mającej na celu utrzymanie wysokich standardów obowiązujących w naszej firmie, po zakończeniu każdej realizacji przeprowadzany jest przez dział serwisu wewnętrzny odbiór techniczny wykonanych prac.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą pokryć w technologiach: BAUDER, VAN BESOUW, GAMRAT, SIKA, KÖSTER oraz FATRA. Konkretne produkty dopasowujemy do wymagań inwestorów oraz charakterystyki budynku tak, by dach był konstrukcją solidną, o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych oraz izolacyjnych.

Nasze usługi to również czynności serwisowe i gwarancyjne, które są niezbędne by upewnić się, że połać nawet po wielu latach, wciąż jest wytrzymała i gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkownikom budynku.