Aktualnie realizujemy prace dekarskie na obiekcie logistycznym o powierzchni ok. 40 tyś. m2; Aktualnie pracujemy nad obiektem przemysłowym o powierzchni 50 tyś. m2; Finalizujemy podpisanie umowy o wykonawstwo hali produkcyjnej o powierzchni 80 tyś. M2; Wspieramy fundację Cancer Fighters i spełniamy marzenia podopiecznych gliwickiej Onkologii;

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie zaprezentowanej oferty, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Sekretariat

+48 32 238 97 82

+48 32 238 87 92

fax: +48 32 238 97 81

e-mail: sekretariat@mkdach.pl

Dział Realizacji i Ofertowania

Adam Bykowski

dyrektor operacyjny ds. technicznych

+ 48 609 295 843

e-mail: bykowski@mkdach.pl

Krzysztof Lis

dyrektor ds. projektów i ofertowania

+48 601 494 134

e-mail: lis@mkdach.pl

zapytania@mkdach.pl

Dział Serwisu i Kontroli Jakości

Marek Godula

dyrektor serwisu

+48 797 604 263

e-mail: godula@mkdach.pl

Działalność deweloperska

Grzegorz Filip

Dyrektor działu deweloperskiego

+48 501 666 688

filip@mkdach.pl

Arkadiusz Zuber

Inżynier działu deweloperskiego

+48 888 708 541

e-mail: zuber@mkdach.pl

Dział Administracyjny

Jakub Węgiel

specjalista ds. administracyjnych

+48 693 544 101

e-mail: wegiel@mkdach.pl

Plebiscytowa1

Rafał Malirz

zarządca budynku

+48 692 420 434

e-mail : malirz@mkdach.pl

 

 

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji

Zachęcamy do kontaktu