Aktualnie realizujemy prace dekarskie na obiekcie logistycznym o powierzchni ok. 40 tyś. m2; Aktualnie pracujemy nad obiektem przemysłowym o powierzchni 50 tyś. m2; Finalizujemy podpisanie umowy o wykonawstwo hali produkcyjnej o powierzchni 80 tyś. M2; Wspieramy fundację Cancer Fighters i spełniamy marzenia podopiecznych gliwickiej Onkologii;

Działalność deweloperska

W nadchodzących latach nasze przedsiębiorstwo zrealizuje kilka innowacyjnych projektów dotyczących budowy osiedli lub domków mieszkalnych, jednak nasze działania są ciągle rozwijane i w niedalekiej przyszłości planujemy zaprezentować wiele realizacji, nie tylko mieszkalnych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla potencjalnych nabywców renoma dewelopera. Dzięki ponad 25-letniej działalności na rynku, licznym referencjom od Klientów, a także doświadczeniu naszych pracowników możemy zagwarantować, że stanowimy wiarygodnego partnera w tym obszarze.

W zakresie działalności deweloperskiej stawiamy również na spełnienie kompleksowych potrzeb naszych Klientów. Dbamy więc o takie aspekty jak:

  • funkcjonalność budynków i ergonomię pojedynczych lokali,
  • piękno zewnętrzne, opracowane z myślą o ponadczasowych trendach architektonicznych,
  • jak najbardziej optymalne zlokalizowanie inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami naszych dotychczasowych projektów.

Chorzów, Bytkowska
Bytom , Szombierki
Gliwice, ul. Kazimierza Wielkiego