OBECNIE PRACUJEMY NAD KOLEJNĄ INWESTYCJĄ MAGAZYNOWĄ W SWARZĘDZU O POWIERZCHNI 38 TYŚ M2

Projekt Stoszowice

Nasza Kolejna Udana Realizacja: Projekt Stoszowice

Wielkie wieści z budowy! Jesteśmy dumni, że możemy Wam przedstawić naszą najnowszą udaną realizację - projekt Stoszowice!

Projekt Stoszowice

Inkubator Przedsiębiorczości - Nasz Dach!

W ramach tego projektu postanowiliśmy zająć się dachem płaskim Inkubatora Przedsiębiorczości w Stoszowicach. Zawsze stawiamy na jakość, dlatego zadbaliśmy o wykorzystanie tylko najlepszych materiałów. Nasz zespół  wykonał kompleksowy montaż dachu, w tym zadbał o: hydroizolację, termoizolację i paroizolację, aby zapewnić maksymalną trwałość dachu płaskiego.

Inkubator Przedsiębiorczości - panele fotowoltaiczne

Projprzem Budownictwo - Generalny Wykonawca

Warto podkreślić, że Projprzem Budownictwo z Bydgoszczy pełni rolę generalnego wykonawcy tego projektu. Dzięki naszej współpracy udało się stworzyć solidny fundament dla przyszłych przedsiębiorców i innowatorów w Stoszowicach.

Zrealizowano na 100%

Nasza Pasja w Liczbach: 100% Realizacji

Jesteśmy dumni z faktu, że udało nam się ukończyć dach płaski w 100%. Bezpieczny dach, który zbudowaliśmy, jest gotowy służyć latami, spełniając wszelkie wymogi bezpieczeństwa i jakości.

To dla nas nie tylko praca, to nasza pasja i zaangażowanie, które wkładamy w każdy projekt. Dziękujemy naszemu zespołowi za ciężką pracę i zaangażowanie, które sprawiły, że projekt Stoszowice stał się rzeczywistością!

Dzięki naszym klientom za zaufanie, które nam udzielili. Wasze wsparcie motywuje nas do jeszcze lepszej pracy i kolejnych sukcesów.

Zobacz inne nasze projekty

Projekt Swarzędz

Projekt Błonie

Projekt Gliwice

Projekt Robakowo

 

Nasze realizacje

Serwis

CSR